Preskočiť na obsah
Lukáš Čík

Priemyselná výroba

Lukáš Čík

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Veľká Lehota
Od roku
2016
IČO
50 587 528

Lukáš Čík

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
966 41 Veľká Lehota
Na trhu od
2. novembra 2016
IČO
50 587 528
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2016
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lukáš Čík

Lukáš Čík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľká Lehota. Podniká od 2. novembra 2016.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Lukáš Čík
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 587 528
Dátum vzniku
2. novembra 2016
Miesto podnikania
966 41 Veľká Lehota
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-20268
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lukáš Čík zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lukáš Čík?

Miesto podnikania je v obci 966 41 Veľká Lehota.

Čím sa Lukáš Čík zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Aké je IČO – Lukáš Čík?

IČO je 50 587 528.

Odkedy podniká Lukáš Čík?

Podnikanie začalo 2. novembra 2016. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lukáš Čík podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lukas-cik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.